04 Mart 2020, 19:30 tarihinde eklendi

ALZHEİMER HASTASI YAŞLI ADAMDAN HABER ALINAMIYOR

ALZHEİMER HASTASI YAŞLI ADAMDAN HABER ALINAMIYOR

Torbalı Pamukyazı Köyünde oturan ve bugün sabah saat 10:30'da evinden kahvehaneye diye çıkan 78 yaşındaki Emin Özlü'den haber alınmıyor.  Yaşlı adamın çocukları babalarını aramak için başta güvenlik güçleri olmak üzere her yere haber verdi.

Alzheimer hastası olan kayınpederinin her gün sabah saatlerinde Pamukyazı köy kahvesine gidip, öğlen yemeği için eve geldiğini, ancak bugün sabah evden çıktıktan sonra bir daha geri dönmediğini anlatan yalı adamın Damadı Hüseyin Güney, "Her gün gittiği kahvehaneden öğlen yemeği için gelen kayınbabam bugün eve gelmedi. Biz de Jandarmaya haber verdik ve çevredeki güvenlik kameralrını inceledik. En son Torbalı Çaybaşı yakınlarındaki bir eczanenin güvenlik kamerasından kıyafetlerini ve duruşunu kayınbabama benzettiğimiz birinin minibüse bindiğini gördük. Ancak mesafe çok uzak olduğu için minibüsün hangi yöne doğru gittiğinden emin olamadık" bilgisini verdi.

Hüseyin Güney, Alzheimer hastası evli ve 3 çocuk babası olan kayınpederi Emin Özlü'yü görenlerin 0 541 575 90 00 numaralı telefonu aramalarını yada , en yakın polis veya jandarmaya haber vermelerini rica etti.

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *