18 Aralık 2019, 13:59 tarihinde eklendi

BU ÖĞRENCİLER SELÇUK’UN GURURU

BU ÖĞRENCİLER SELÇUK’UN GURURU

Belevi Şehit Yüzbaşı Cengiz Topel Ortaokulu öğrencileri Kros, Şiir ve Resim yarışmalarından bir kez daha kupa ve madalyalarla döndü.

İZMİR İL BİRİNCİSİ

Okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Eski Milli Hentbolcu Neslihan TOPER’in eğittiği okul kros takımı Erkek Yıldızlar İzmir İl Birincisi olarak bölge şampiyonalarına katılmaya hak kazandılar. İzmir İl dördüncüsü olan Kız yıldızlar kros takımı da büyük bir başarı göstererek kupayı okullarına getirdiler. 110 öğrencinin öğrenim gördüğü okul, geçtiğimiz yıl Kız Futbol müsabakalarında İzmir İl dördüncüsü olma başarısını göstermişti.

KUPALARA ABONE

Belevi Şehit Yüzbaşı Cengiz Topel Ortaokulu Kros takımı bu yıl Cumhuriyet Kır Koşusu’nda katıldığı dört kategoride de birinci olurken, okul öğrencileri ilçede düzenlenen resim ve şiir yarışmalarında da yine birincilikler elde etti.

'ETKİLİ İLETİŞİM'

Evrensel ve ulusal değerlerini benimseyen, toplumsal sorunlarına karşı duyarlı, çalışkan ve saygılı bireyler yetiştirmeyi hedeflediklerine dikkat çeken Okul Müdürü Mehmet AKGÜL, "Bizler; kendi ayakları üzerinde durabilen değişime açık ve kendisiyle barışık öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyoruz. Kişisel ve toplumsal sorumluluk taşıyan, çevre bilincine sahip, özgüvenli, öğrenmekten yaşam boyu kopmayan, etkili iletişim kurabilen öğrenciler yetiştirdiğimize inanıyoruz." diye konuştu.

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *