31 Aralık 2019, 11:17 tarihinde eklendi

DEMOKRASİ ŞÖLENİNE DAVETLİSİNİZ

DEMOKRASİ ŞÖLENİNE DAVETLİSİNİZ

04 Ocak 2020 Cumartesi günü Efes Selçuk'ta demokrasi şöleni yaşanacağını duyuran Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Mehmet Karanfil, tüm partililerini ve ilçe halkını bu şölene ortak olmaya davet etti.

04 Ocak 2020 Cumartesi günü saat 12:00'de Efes Tiyatro salonunda gerçekleşecek olan CHP İlçe kongresi için tüm hazırlıkların tamamlandığını belirten CHP İlçe Başkanı Mehmet Karanfil, Cumhuriyet Halk Partisini yerelde iktidar yapan kadrolar ile birlikte hareket ederek, 04 Ocak 2020 Cumartesi günü kendilerine yakışır bir kongre gerçekleştireceklerini söyledi. "Ancak bir arada olursak demokrasi olur" diyen CHP Efes Selçuk İlçe Başkanı Mehmet Karanfil, "Bilindiği gibi delege seçimlerimizi doğru bir iletişim kanalı kurup, demokratik bir platform içerisinde, adil ve hakkaniyetli bir şekilde, tartışmaya mahal vermeksizin tamamladık. Şimdi sırada ilçe kongremiz var. İlçe kongremizi de bu düzeyde hazırlıklarımızı yaparak mücadelemizi demokratik bir şekilde tamamlamanın arzusu içerisindeyiz" dedi.

Partisinin tüm organlarına birlik ve beraberlik vurgusu yaparak; belediye seçimlerini en çokta bir arada olma duruşu ile kazandıklarını kaydeden Başkan Karanfil, "Bizler bir arada olarak, birbirimize daha çok kenetlenerek yerel seçimlerde en yüksek oyu almayı ve Efes Selçuk'ta tarih tarih yazmayı başarmış durumdayız. seçimlerden sonra tüm yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte; gerek Belediye Başkanımız ile gerek Meclis Üyelerimiz ile el ele, kol kola çalışmalarımız devam etmiş olup, bundan sonra da aynı kararlılıkla sürecektir. Ben inanıyorum ki, birbirimize güvendiğimiz sürece bu birlik ve beraberlik asla ve asla bozulamaz" diyerek, tüm partililerini ve ilçe halkını 04 Ocak'ta gerçekleşecek olan demokrasi şölenine davet etti.

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *