24 Ekim 2020, 00:41 tarihinde eklendi

KAMPANYAYA BÜYÜK DESTEK YAĞDI

KAMPANYAYA BÜYÜK DESTEK YAĞDI

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Efes Selçuk Belediyesi tarafından başlatılan tablet bağış kampanyasına yurtiçi ve yurtdışından büyük destek yağdı. Eğitim gönüllülerinin  bağışta bulunduğu tabletler, ihtiyaç sahibi öğrencilere teslim edildi. Belediye tarafından gerçekleşen ve sınava girecek olan öğrencilere öncelik sağlanan tabletler,  8.ve 12 sınıf öğrencilerine teslim edilmeye başladı.

 

Uzaktan Eğitim süreci kapsamında evlerinde bilgisayar ve tablet olmayan öğrenciler için geçtiğimiz günlerde kampanya başlatan Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel'in bu çağrısına başta İlçedeki hayırsever eğitim gönüllüleri olmak üzere; Türkiye'nin çeşitli il ve ilçelerinin yanı sıra yurtdışından da destek geldi. “Çocuklarımızın Geleceğini Birlikte Filizlendirelim” sloganı ile başlatılan kampanyada tabletler öğrencilere ulaştırılmaya başladı.

 

Sosyal Yardım Yönetmeliği’ne uygun şartları taşıyan 8. ve 12. Sınıf öğrencilerine öncelik verilen kampanya kapsamında tablet bağışları devam ediyor. Tüm bağışçılara sosyal medya hesapları üzerinden gönülden teşekkürlerini ileten Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel,bağışların devam ettiğini söyledi.

BAĞIŞ YAPMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE!

Tablet Bağışı yapmak isteyen vatandaşlar:  https://tablet.efesselcukbelediyesi.com/#/bagis   adresinden minimum cihaz özellikleri hakkında bilgi alabilecekler. Tablet başvurusu yapmak isteyen öğrencilerden gerekli şartları taşıyanlar  https://tablet.efesselcukbelediyesi.com/#/basvuru  adresinden başvuru yapabilecekler.

Tablet bağış kampanyası ile ilgili 0232 892 69 25 /222 numaralı telefondan da bilgi alınabilecek.

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *