13 Ocak 2020, 13:58 tarihinde eklendi

KARANFİL: 'SİZLERLE AYNI YOLDA YÜRÜMEKTEN BÜYÜK ONUR DUYUYORUM'

KARANFİL: 'SİZLERLE AYNI YOLDA YÜRÜMEKTEN BÜYÜK ONUR DUYUYORUM'

İlçe kongresini tamamlayan CHP Efes Selçuk İlçe Yönetimi, Mehmet Karanfil Başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımını belirledi.

Geçtiğimiz günlerde özellikle kadınların ve genç kadroların yer aldığı tek listeyle gidilen seçimlerin ardından CHP İlçe Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Yönetim Kurulu Üyeleri arasında görev dağılımı yapıldı.

Buna göre çoğunluğu kadınlardan ve gençlerden oluşan CHP İlçe Yönetiminde görev dağılımları şu şekilde oluştu: Başkan Mehmet Karanfil, Başkan Yardımcısı Mustafa Ürkmez, İlçe Sekreteri İpek Onbaşıoğlu, Eğitim Sekreteri Tevfik Akçıl, Bilişim Sorumlusu Noyan Çalıkuşu, Sayman Özgün Melis Ermiş.

Geçtiğimiz günlerde büyük bir coşku ve heyecanla kazananın ve kaybedenin olmadığı bir seçim gerçekleştirdiklerini belirten CHP Efes Selçuk İlçe Başkanı Mehmet Karanfil, "Cumhuriyet Halk Partisi; kuruluşuyla, mücadelesiyle büyük bir siyasi partidir. CHP'de önemli olan hak, hukuk mücadelesini en güçlü şekilde verebilmektir" dedi.

"AYNI AZİM, İNANÇ VE KARARLILIKLA YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

Yeni yönetim kurulu üyesi arkadaşları ile birlikte bir sonraki yerel ve genel seçimlerde; daha inanç ve azimle çalışacaklarını belirten CHP İlçe Başkanı Mehmet Karanfil; "Tüm Yönetim Kurulu arkadaşlarımız ve ilçe örgütümüz ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisinin gücünü yerelde nasıl gösterdiysek, genelde de göstermek için mücadele edeceğiz. Çünkü Cumhuriyet Halk Partisinin kuruluşunda Milli Mücadele var. Azim, inanç, kararlılık var. CHP'li olmak büyük bir onurdur. Cumhuriyet Halk Partisinin çatısı altında, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün devrimleri yolunda; başta Belediye Başkanımız Filiz Ceritoğlu Sengel olmak üzere tüm Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve ilçe örgütümüz ile birlikte aynı yolda yürümekten büyük bir onur duyuyorum" diyerek, yönetim kurulu üyesi arkadaşlarına yeni görevlerinde başarılar diledi.

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

YAPILAN YORUMLAR

  1. Hüseyin Kulaksiz

    Görev Alan Başta Mehmet Karanfil ve Diğer Arkadaşlarıma Başarılar Dilerim.Sebebimiz Dava Adamı ilke Sahibi örgüt olmak Dağda öteye CUMHURIYET HALK PARTİLİ olmaktır.Bizleri çok Konuşmak Değil Çok çalışmak Kurtarır.

    • access_time 13 Ocak 2020, 14:30
    • CEVAPLA