25 Eylül 2019, 16:11 tarihinde eklendi

SELÇUKLU GALATASARAYLILAR 22.BALODA BULUŞTU

SELÇUKLU GALATASARAYLILAR 22.BALODA BULUŞTU

Selçuk Galatasaray Taraftarlar Derneğinin bu yıl 4.düzenlediği 22.Şampiyonluk Balosunda bir araya gelerek, şampiyonluklarını kutlayarak doyumsuz bir gece yaşadılar.

Selçuk  Galatasaray Taraftarlar Derneğinin bu yıl 4.düzenlediği 22.Şampiyonluk Balosunda bir araya gelerek, şampiyonluklarını kutlayarak doyumsuz bir gece yaşadılar.

Geceye Selçuk Kaymakamı Ekrem İnci, Cumhuriyet Başsavcısı Olcay Aslan, Emniyet Müdürümüz Muhittin Murat Yener, Jandarma Karakol Komutan Vekili Ömer Eşit, Selçuk'taki birçok kurum ve kuruluşlar ile çok sayıda Galatasaray taraftarları katıldı.

Müzik eşliğinde akşam yemeği yiyip doyumsuz bir gece yaşayan Selçuklu Galatasaraylılar, gecede Pasta kesimini yapan protokol üyelerine alkışlarla eşlik ederek coşkuyu hep birlikte yaşadılar.

 Geceye katılan tüm protokol üyelerine ve tüm taraftarlara teşekkür eden Selçuk Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Salih Soylu, ayrıca gecenin ana sponsoru Selim Girbiyanoğlu'na da katkılarından dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.
BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *