17 Ekim 2020, 01:22 tarihinde eklendi

"TÜM GELİRLERE EVET, TÜM GİDERLERE HAYIR" DİYEREK TARİHE GEÇTİLER

Ekim ayı meclis toplantılarının üçüncü birleşiminde AK Parti ve MHP'li meclis üyeleri; 2021 yılı bütçe oylamasında bugüne kadar hiç görülmemiş bir karara imza attılar. AK Parti ve MHP'li Meclis üyeleri Faaliyet raporunda yer alan tüm gelirlere kabul oyu verirken, tüm giderlere ise red oyu vererek tarihe geçtiler. Böylece Efes Selçuk Belediyesi 2021 yılı bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi.

 

Efes Selçuk Belediyesi Ekim ayı meclis toplantılarının üçüncü birleşimi çok konuşulacak bir oylamaya tanıklık etti. Faaliyet raporunda yer alan Sosyal yardım hizmetleri, Temizlik işleri müdürlüğünün giderleri, eğitim ve kültür hizmetleri, Personel giderleri dahil birçok hizmetlerde harcanacak olan giderlere red oyu veren AK Parti ve MHP'li meclis üyeleri, bunun dışında vergi gelirleri ve belediyenin diğer gelirleri için kabul oyu verdiler.

 

Belediye personele pata ödemesin, belediye hiçbir iş yapmasın mantığı yaratan AK Parti ve MHP'li meclis üyelerine karşılık mecliste çoğunluğu bulunan CHP'li Meclis Üyelerinin kabul oyu ile Efes Selçuk Belediyesinin 2021 yılı bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi.

BİR CEVAP YAZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *